אודות

ABOUT NEW

 

ג.ש. אופטיקס בע"מ- 514225606 G.S OPTIXX LTD

להורדת קטלוג החברה לחצו כאן

 

החברה

החברה הוקמה בינואר 2009 על ידי רוני שואף וגיל קדרי, ועוסקת ביבוא ומכירה של מגוון מוצרים בתחום האופטי והאופטלמי. החברה משווקת את מוצריה לחנויות אופטיקה ברחבי הארץ וכן לרופאי עיניים, מכונים, בתי חולים מעבדות ומכללות ללימודי אופטומטריה. יתרונה של החברה נובע בין היתר ממהירות התגובה והזמינות לכל פעילות והקשר עם הלקוחות נוצר לאורך שנים רבות של היכרות ועבודה הדדית. החברה מספקת שרות והדרכה לכל מוצריה.

המשרד ממוקם בעיר שדרות וכולל בתוכו מעבדת שירות המאוישת על ידי טכנאי במשרה מלאה

לחברה שני קווי ציוד עיקריים:

  • ציוד דיאגנוסטי – ציוד המשמש אופטומטריסטים ורופאי עיניים לצורכי ביצוע בדיקות ודיאגנוסטיקה.
  • ציוד למעבדות- ציוד המשמש מעבדות בחנויות אופטיקה לחיתוך וליטוש עדשות.

החברה מספקת שרות לכל סוגי הציוד האופטי והאופטלמי ברמה הגבוהה ביותר.

הצוות

רוני שואף- מנכ"ל משותף

לרוני ניסיון של 28 שנה בתחום האופטיקה. רוני החל את דרכו ב"דגיל מוצרים אופטיים בע"מ" עם הקמת החברה בשנת 1988, והיה סמנכ"ל שיווק ומכירות בחברה עד למכירתה בשנת 2007. החברה שיווקה ציוד לרופאי עיניים לבתי חולים, ולחנויות אופטיקה ברחבי הארץ.
לרוני ידע רב בתחום הטכני, הכרות מעמיקה עם הספקים וקשרים הדוקים עם הלקוחות.

גיל קדרי- מנכ"ל משותף

לגיל ניסיון של כ-25 שנה בתחום האופטיקה. גיל הצטרף ל"דגיל מוצרים אופטיים בע"מ" בשנת 1992 והיה סמנכ"ל שרות לקוחות בחברה עד למכירתה לחברת טבע בשנת 2007 .. עם מכירת החברה הצטרף גיל לטבע וניהל את תחום המוצרים האופטיים עד להקמת ג.ש אופטיקס בע"מ.

לגיל ידע רב בתחום הטכני, הכרות מעמיקה עם הספקים וקשרים הדוקים עם הלקוחות.

אסטרטגיה
המשאב העיקרי של החברה הינו צוות המנהלים עם הידע, הניסיון והקשרים שהם מביאים לחברה. לצוות מוניטין מצוין בקרב רופאי העיניים והאופטומטריסטים בארץ. הם ידועים כמקצוענים, אמינים ויעילים. החברה משווקת את הציוד לרשימה מובחרת של לקוחות, איתם עובד הצוות שנים רבות. החברה שואפת להגדיל בהדרגה את מגוון המוצרים שהיא מייבאת וכך לתת פתרון מלא יותר ללקוחות, ולהרחיב את רשימת הלקוחות מעת לעת.

לרשותנו מעבדת שירות טכני וחלקי חילוף מקוריים ובאפשרותנו לספק מכשור חלופי בהתאם לדחיפות והצורך(במרבית המקרים ובאם לא ניתן לתקן במקום),ובנוסף כארבעה אנשי שירות מיומנים פרוסים ברחבי הארץ ובאפשרותנו לתת מענה עד כ 24 שעות מקבלת קריאת השירות.

עשו לנו לייק לדף הפייסבוק-G.S Optixx LTD

FACEBOOK